Dental Care | Klinike Dentare Durres
228
home,page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-228,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,qode-theme-ver-17.1,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.5.5,vc_responsive

Klinika Dental Care

Me një ekip ekspertësh multidisiplinar dhe të pasionuar, ne jemi në gjendje t’ju ofrojmë cilësi dhe cmime konkurruese në të gjitha trajtimet e nevojshme për të garantuar shëndetin e përsosur të dhëmbëve dhe buzëqeshjen tuaj. Klinika jone është e pajisur me 3 dhoma moderne operative me teknologji të sofistikuara, funksionale për nevoja te ndryshme të ndërhyrjeve, 1 dhomë sterilizimi, 1 zyrë dhe dhomë pritjeje.

Oraret Në Klinikën Tonë

Ne raste kur pacienti ka nevoja urgjente mund te punojme dhe diten e diele nese kemi rezervuar nje takim me pare.

E Hënë - E Premte
08:00 - 21:00
E Shtunë
08:00 - 19:00
E Dielë
Pushim

Rezervoni Vizitën Tuaj

  Mjekë të kualifikuar

  Në klinikën tonë do të gjeni një staf të specializuar për tiu ardhur në ndihmë

  Vizitë e shpejtë

  Në Klinikën Dental Care oraret janë shumë të rëndësishme, ndaj dhe këshillojme të kontaktoni për të lenë një takim

  Kartelë Pacienti

  Kujdes i veçantë për pacientët tanë të besuar për të qënë gjithmonë nën kontroll.

  Teknologjia

  Sisteme inovative me air flow, Veeners dhe laser në rimodelimin e gëngivave dhe dhëmbeve

  Dental Care

  Profilaxi

  Vestibulum dignissim id mi at aliquet. Cras consequat erat sit amet turpis sollicitudin consectetur. Morbi at nunc id tortor cursus porta. Class aptent taciti sociosqu ad litora torquent per

  a
  Dental Care

  Terapi

  Vestibulum dignissim id mi at aliquet. Cras consequat erat sit amet turpis sollicitudin consectetur. Morbi at nunc id tortor cursus porta. Class aptent taciti sociosqu ad litora torquent per

  a
  Dental Care

  Kirurgji Orale

  Vestibulum dignissim id mi at aliquet. Cras consequat erat sit amet turpis sollicitudin consectetur. Morbi at nunc id tortor cursus porta. Class aptent taciti sociosqu ad litora torquent per

  a
  Dental Care

  Protetike

  Vestibulum dignissim id mi at aliquet. Cras consequat erat sit amet turpis sollicitudin consectetur. Morbi at nunc id tortor cursus porta. Class aptent taciti sociosqu ad litora torquent per

  a
  Dental Care

  Ortodonci

  Vestibulum dignissim id mi at aliquet. Cras consequat erat sit amet turpis sollicitudin consectetur. Morbi at nunc id tortor cursus porta. Class aptent taciti sociosqu ad litora torquent per

  a

  Buzëqeshje perfekte

  Tajtim i shpejtë

  Materialet më të mira

  Cfarë thonë pacientët tanë

  Dëshironi të na kontaktoni?

  WhatsApp WhatsApp us