Dental Care | Rreth Nesh
113
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-113,ajax_fade,page_not_loaded,,no_animation_on_touch,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,qode-theme-ver-17.1,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.5.5,vc_responsive
 

Rreth Nesh

Klinika Dental Care

Me një ekip ekspertësh multidisiplinar dhe të pasionuar, ne jemi në gjendje t'ju ofrojmë cilësi dhe cmime konkurruese në të gjitha trajtimet e nevojshme për të garantuar shëndetin e përsosur të dhëmbëve dhe buzëqeshjen tuaj. Klinika jone është e pajisur me 3 dhoma moderne operative me teknologji të sofistikuara, funksionale për nevoja te ndryshme të ndërhyrjeve, 1 dhomë sterilizimi, 1 zyrë dhe dhomë pritjeje .

Cfare Ofrojme ?

Ne ofrojmë zgjidhjen më të mirë për nevojat tuajaDëshirojmë t'ju ofrojmë më të mirën, duke anlizuar me kujdes kërkesat tuaja me shërbimet më cilësore. Produktet tona janë të gjitha të certefikuara dhe nga më cilësoret në treg . Mundohemi të sjellim te ju buzëqeshjen që gjithmonë e keni kërkuar dhe gjithmonë do ta meritoni . Kujdesemi për cdo detaj për të sjellë rezultate unike dhe të përhershme .

Misioni Ynë

Cdo ditë mundohemi te sjellim te ju rezultate sa më të mira per ta bere buzeqeshjen tuaj sa me unike dhe te bukur . Klientet e kënaqur janë ata që na motivojnë për të vazhduar para këtë profesion sa të vecantë po aq dhe të vështirë . Ju ftojmë të vizitoni klinikën tonë për një konsultë falas me një nga doktorët tanë .

Cfarë thonë pacientët tanë

Dëshironi të njiheni me shërbimet tona?

WhatsApp WhatsApp us